23 08

"Святкування в нашому місті розпочнеться о 9.00 з урочистої церемонії покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, що на Монастирському острові.

Концертним майданчиком традиційно стане Фестивальний причал. Там встановлять сцену, місця для сидіння, забезпечать безкоштовну питну воду. На сцені будуть вручені державні нагороди жителям міста і області.

Крім того, на причалі облаштують великий екран, на якому в прямому ефірі транслюватимуть святковий парад в Києві, і 33 намети з експозицією-презентацією кожного району Дніпра і міст Дніпропетровської області. Працюватиме виставка робіт, присвячених історії та сучасності Дніпра.

З 12.00 і до самого вечора на Фестивальному причалі виступатимуть творчі колективи міста.

Різні святкові заходи, зокрема спортивні, пройдуть в кожному районі, у всіх парках. Так, в літньому театрі парку Глоби о 18.00 розпочнеться концерт переможця телевізійного шоу "Х-фактор-4" Олександра Порядінського.

23 і 24 серпня в акваторії Дніпра пройде першість міста з вітрильного спорту.

Одним з основних заходів 24 серпня стане проведення забігу у вишиванках "Vyshyvankarun". Старт о 9.00 від площі біля Театру опери та балету. Цей всеукраїнський захід одночасно стартує в Києві, Одесі, Рівному та Дніпрі.

Також у День Незалежності відбудеться авіашоу "Вільне небо". Фест пройде на аеродромі в селі Майське з 12.00 до 22.00. Як повідомляють організатори, гостей чекає тригодинне авіашоу за участю більш десятка різних спортивних гвинтових і реактивних літаків і вертольотів. Спортсмени-парашутисти продемонструють свою майстерність, а глядачі зможуть насолодитися яскравим видовищем.