23 11

Увага!Увага!


     Науково-технічна бібліотека ДНУЗТу сигналізує
: у нашому університеті курсує інформаційний потяг газети «СТУДЕКСПРЕС»!

Зі швидкістю світла він доставляє новини тільки на рейках позитиву. СтудЕкспрес – це газета студентів і для студентів ДІІТу. Рухомим складом керують талановиті та неперевершені : головний редактор – Лисенко Ольга, кореспонденти і ведучі – Лисяк Уляна, Кравченко Анастасія, генератор ідей та дизайнер – Дьоміна Тетяна, оператор-монтажер – Ягольник Сергій, спортивний оглядач – Підгорний Микола.

Читайте саме цю газету, адже тільки звідси ми вирушаємо в незабутню подорож інформаційним простором, поринемо у світ свіжих, вражаючих новин. Обирайте будь-який з поїздів гарного настрою та активного життя з платформ: "Анонси, новини ДІІТу", "Події Дніпропетровська", "Творчість ДІІТівців", "Подорожі ДІІТівців", "Інтерв'ю з ДІІТівцями та викладачами", "Вірші ДІІТівців", "Проза ДІІТівців", "Вихідні", "Знижки та безкоштовні пропозиції для студентів", "Огляд книг".

«Чому я маю читати цю пресу, чим вона відокремлюється від інших видань?», – запитаєте Ви. Тому що "СТУДЕКСПРЕС" – газета лідерів. Наприклад, за версією 9 каналу, в рамках фестивалю «Студентська весна 2016», команда газети стала переможцем у конкурсі «Краще студентське телебачення»; здійснила проект випуску електронного журналу «Express» (EXPRESS [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ru.calameo.com/read/00462952276938d385a28. – Назва з екрана. – Дата звернення: 18.11.16.); провела поетичний батл «Битва поетів», у якому, реалізуючи свої творчі амбіції, прийняли участь як студенти, так і співробітники університету. То була гаряча битва між прихильниками лірики та хардкору, фентезі і, навтіть – хоррору.

На завершення додамо: скоріше набуваємо квитки на швидкісний it-потяг і вирушаємо у неймовірно-пізнавальну подорож по сторінкам газети "СТУДЕКСПРЕС"!

                                                                    Ганна Калашникова,

бібліотекар ІІ кат. НТБ ДНУЗТ