0211

Для талановитої  молоді  -- проект «Приходь та пиши!»

Бібліотека пропонує молодіжній спільноті ДНУЗТ долучитись до міжнародного листопадового письменницького марафону «National Novel Writing Month» (NaNoWriMo, Національний місячник написання роману).

Довідка

— міжнародний листопадовий письменницький марафон, ініціатива з популяризації літературної творчості та сприяння письменницькій майстерності, започаткована в 1999 році у США. Наразі це міжнародний рух, який щороку єднає понад 400 000 учасників з 6 континентів, в тому числі більш ніж 150 учасників на теренах України. Учасники письменницького марафону кидають собі неабиякий виклик — за 30 днів листопада створити чернетку роману на 50 000 слів.

Сайт проекту: http://nanowrimo.org/ (англійською)  або : http://nanowrimo.org/come-write-in (англійською).

Бібліотека ДНУЗТ – в проекті! Тому – приходь і консультуйся (ауд. 167, відділ гуманітарної літератури;  внутр. тел. 1-43).

Бажаючі отримають в бібліотеці:

  •  методичну підтримку та консультації з питань впровадження програми з боку керівника проекту;
  • методичний посібник, що розповідає про досвід реалізації бібліотечної письменницької програми Come Write In! та пропонує схеми участі для українських бібліотек з різними можливостями та потребами;
  • макети тематичних афіш та листівок, які можна адаптувати відповідно до потреб кожної бібліотеки;
  • підтримку міжнародного координатора програми Come Write In!;
  • інформування української та світової спільноти щодо заходів програми Come Write In! та письменницького марафону NaNoWriMo, які відбуваються у вашій бібліотеці.