0112

Журнал «Локомотив-інформ»

 — періодичне друковане видання обсягом 64 сторінки. Головною особливістю видання є відкритий доступ-діалог з авторами та читачами.

Тематика журналу різноманітна: статті вчених, виробничників, аналітиків, вітчизняних фахівців та зарубіжних колег, що займаються науковими дослідженнями й практичними розробками в залізничній галузі. Статті, що публікуються на сторінках журналу, охоплюють безліч актуальних тем, описують передові наукові ідеї, їх упровадження та практичне застосування; діагностичне обладнання та ефективність обслуговування локомотивного господарства; безпеку руху, навчання персоналу; оздоровлення дітей та дозвілля залізничників; ювілеї, конкурси та свята.

Журнал охоплює географічний сегмент, який включає Україну, Росію, Білорусь, Монголію, Чехію, Литву, Латвію, Естонію, Німеччину, США та інші країни.

Читацька аудиторія — фахівці локомотивного та моторвагонного господарств, співробітники профільних технічних і науково-виробничих підприємств та організацій, працівники залізничних підприємств, члени локомотивних і ремонтних бригад — усі, хто має відношення до залізничної галузі.

Мови видання: українська, англійська, російська.

Журнал зареєстрований Вищою атестаційною комісією України (ВАК). Це особливо важливо для студентів ВНЗ, викладачів, науковців та всіх тих, кому для кар’єрного зростання необхідно мати наукові публікації.