0511

Шановні вчені!

Є шанс стати учасником славетної конференції IEEE!

Ми з великим задоволенням запрошуємо Вас взяти участь у 2-й Українській конференції IEEE 2019 з електротехніки та обчислювальної техніки (UKRCON), яка відбудеться у Львові (Україна) 2-6 липня 2019 року. Головна тема IEEE UKRCON-2019 "Розвиток суспільства за допомогою прикладної фізики, електричної та комп'ютерної інженерії" відображає глибокий вплив досліджень прикладної фізики та ЕКІ на наше повсякденне життя.

Важливі дати:
- Подання документів: 31 січня 2019 р.
- Подання спеціального треку (special track): 31 січня 2019 р.
- Замовлення навчальних програм: 31 січня 2019 р.
- Повідомлення про прийом документів: 15 квітня 2019 р.
- Подання підсумкових документів: 29 квітня 2019 р.
- IEEE UKRCON-2019: 2 - 6 липня 2019 р.

Теми конференції:
Трек 1: Мікрохвильові методи, антени та системи радарів
Трек 2: Біоінженерія та біороботехніка
Трек 3: Промислова та енергетична електроніка та енергетичні системи
Трек 4: Промислові додатки, автоматизація та промисловість 4.0
Трек 5: Нанотехнології, фотоніка, електронні прилади та магніти
Трек 6: Системний аналіз, комп'ютерні науки та комунікації
Трек 7: Інженерна освіта та історія

Офіційна мова IEEE UKRCON-2019 - англійська. Вона буде використовуватися для всіх друкованих матеріалів, презентацій та дискусій.

Кожен автор може подати та представити не більше 3 доповідей. Всі прийняті документи та усне (або за допомогою плакатів) представлення на IEEE UKRCON-2019 буде включено до цифрової бібліотеки IEEE Xplore Digital Library, а також інших баз даних реферування та індексування Abinging and Indexing (A&I) (Scopus та Web of Science). Доповіді, не підкріплені особистою презентацією, не будуть включатися до цифрової бібліотеки IEEE Xplore. Система EasyChair знаходиться в процесі налаштування та незабаром буде доступна за допомогою цього веб-посилання: https://easychair.org/conferences/?conf=ieeeukrcon2019

Вся інформація про оплату, про те, як дістатися до Львова, візи та історію конференції можна знайти в відповідному меню веб-сайту. Організаційний комітет буде надавати обмежену кількість грантів на оплату поїздок та інших грантів для учасників з країн, що розвиваються, особливо для студентів, молодих фахівців та жінок-інженерів.

З найкращими побажаннями і сподіваннями зустрітися у Львові!
Організаційний комітет IEEE UKRCON-2019
Ел. пошта: ukrcon@ieee.org.ua

Сайт конференції: http://ukrcon.ieee.org.ua/