1212

Розклад онлайн-семінарів


Серія 1: Інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій


Основні навички роботи з інформаційною платформою Web of Science: пошук наукової інформації

Ключові характеристики інформаційної платформи Web of Science і бази даних Web of Science Core Collection. Створення особистого профілю користувача. Шляхи максимально ефективного пошуку наукових публікацій. Аналіз отриманої інформації. Можливості для пошуку повних текстів наукових публікацій. Сповіщення за новими публікаціями та цитованості.

17 грудня, понеділок 7:00 (мск) регистрация

18 грудня, вівторок11:30 (мск) регистрация

20 грудня, четверг 9:00 (мск) регистрация

 

Підбір та оцінка журналу для публікації наукових результатів

 Формати і бізнес-моделі журналів. Атрибути і показники якісного наукового видання. Імпакт-фактор і квартили. Формування списку тематичних видань для публікації за допомогою Web of Science, EndNote (Match) і Journal Citation Reports. Можливості аналітичного інструменту Journal Citation Reports для оцінки і підбору журналу за необхідними параметрами.

18 грудня, вівторок 7:00 (мск) регистрация

19 грудня, cереда 11:30 (мск) регистрация

19 грудня, cереда 13:30 (мск) регистрация

 

Пошук публікацій по автору і показники діяльності вченого в Web of Science

Можливі складності пошуку по автору. Аналіз практики публікації діяльності вченого, створення і інтерпретація звітів за цитуванням (цитування, індекс Хірша і ін.). Можливості безкоштовного авторського ідентифікатора ResearcherID для презентації списку всіх публікацій вченого, оцінки його досягнень за даними Web of Science і генерування автоматичних звітів за активністю публікацій діяльності для довільної групи вчених.

17 грудня, понеділок 15:00 (мск) регистрация

20 грудня, четверг 7:00 (мск) регистрация

 

Серія 2: Інформаційні інструменти для аналізу наукової діяльності


Додаткові можливості платформи Web of Science для аналізу наукової літератури

Можливості розширеного пошуку / advance search в Web of Science Core Collection. Складання пошукових запитів за допомогою полів пошуку та логічних операторів. Пошук в пристатейний бібліографії. Аналіз інформації в спеціалізованих базах даних і регіональні індекси наукового цитування на платформі Web of Science.

17 грудня, понеділок 13:00 (мск) регистрация

19 грудня, cереда 8:30 (мск) регистрация

 

Профіль організації в Web of Science: можливості, створення, коригування

Складнощі пошуку публікацій організації. Використання поля пошуку Address і оператора пошуку SAME в базі даних Web of Science Core Collection. Можливості розширеного пошуку Advanced search для ідентифікації та аналізу публікацій організації. Алгоритм створення / коригування об'єднаного профілю організації Organization Enhanced.

18 грудня, вівторок 14:00 (мск) регистрация

20 грудня, четверг 11:00 (мск) регистрация

 

Можливості InCites для оцінки наукової діяльності країни, організації, вченого

Оглядовий семінар по аналітичному ресурсу InCites. Основні показники, і нові функції інструменту, для всебічної оцінки наукової діяльності. Створення базових і призначених для користувача звітів на підставі даних Web of Science і їх використання для планування наукової діяльності.

20 грудня, четверг 12:30 (мск) регистрация

21 грудня, п'ятниця 8:30 (мск) регистрация

 

Серія 3: Практичні рекомендації по публікації в міжнародних журналах


Як вибрати кращий журнал для своєї наукової публікації і уникнути недобросовісних журналів

Показники якісного наукового видання. Імпакт-фактор і квартили. Формування списку тематичних видань для публікації за допомогою Web of Science, EndNote (Match) і Journal Citation Reports. Поняття хижацького (сміттєвого, несумлінного) журналу та його основні ознаки. Приклади хижацьких розсилок: як перевірити, куди вам запропонували надіслати статтю.

17 грудня, понеділок 9:30 (мск) регистрация

19 грудня, cереда 15:00 (мск) регистрация

 

Створення власної бібліотеки і списків бібліографії

Процес підготовки статті для подачі в міжнародний журнал. Вимоги журналів до публікації. Створення власної бібліографічної бази даних за допомогою EndNote Online. Сортування записів, створення груп і управління доступом до них. Використання шаблонів оформлення бібліографії. Використання модуля Cite-While-You-Write для Microsoft Word і створення списку літератури безпосередньо при написанні тексту.

18 грудня, вівторок 10:00 (мск) регистрация

19 грудня, cереда 16:15 (мск) регистрация

 

Основні вимоги до публікацій в міжнародних журналах

Очікування редактора. Основні причини відмов у публікації. Робота з правками рецензентів. Структура наукової статті. Практичні поради з написання основних розділів. Відмінні риси академічної англійської мови. Складання анотації. Написання заголовків. Вибір ключових слів.

21 грудня, п'ятниця 10:00 (мск) регистрация

21 грудня, п'ятниця 15:00 (мск) регистрация


Як зареєструватися на вебінари і як отримати сертифікат - дізнайтеся на сторінці "Вебінари" на нашому сайті: http://clarivate.ru/webinars