1101

Вітаємо з Міжнародним днем «Дякую» і від душі бажаємо завжди бути щасливою людиною і мати можливість говорити долі слова подяки за рідних і коханих людей поруч, за радість і успіх кожного дня! Бажаємо отримувати ці щирі слова за всі добрі вчинки та справи, бажаємо кожного дня чути тепле й привітне «дякую»! Успіхів та всіх благ!

У Міжнародний день «дякую» бажаємо всім не скупитися на почуття ввічливості і вдячності, не забувати про просте і важливе «дякую», бути уважними один до одного, намагатися допомогти словом і ділом! Цінуйте людей, які щирі з вами!
Свято «Міжнародний день "Дякую"» у 2020 році відзначається 11 січня, в суботу. «День Подяки», приблизно так можна перекласти з англійської вираз Thank You Day. Не є офіційним вихідним. Світле свято було ініційоване з подачі міжнародних миротворчих спільнот. Слова вдячності, сказані з добрими намірами, володіють потужною енергетикою і здатні матеріалізуватися в хороше самопочуття, знімають депресивні почуття і змушують знову і знову робити гарні вчинки. Вперше жест подяки офіційно згадувався в 1586 р. у французькому словнику. У XVI столітті, в праслов'янській мові з'явився аналог словосполучення: диякон Авакум, замість прийнятого «дякую» ввів побажання «дай Богъ». Згідно етимології, слово несе в собі знак народження, символ удачі, зв'язок чоловічої та жіночої сутності, тандем землі і неба. Вимовлене з щирою інтонацією слово активує закладений в нього зміст і дарує сильну частку позитиву та добра. Вимовляючи «дякую», ви дякуєте саму Долю, Бога, пронизуючи не тільки того, до кого слова звернені, але і свою власну ауру. Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними «погладжуваннями» і здатні зігріти своєю теплотою. Найсвітліше свято в році насичене світлом, теплом, відкритістю і щирістю побажань. Щодня кожен житель планети Земля вимовляє десятки разів слова подяки. Але в цей знаменний день символ свята звучить найчастіше. Скористайтеся приводом і подякуйте батькам, друзям, членам сім'ї просто так, за те, що вони є, люблять і цінують вас. Не обмежуйте побажання тільки одною датою.

За матеріалами сайту:

https://www.unian.ua/lite/holidays/10824953-den-dyakuyu-2020-naykrashchi-privitannya-u-virshah-prozi-ta-kartinkah-video.html