0603

Для жінок про жінок

Вітаю наших користувачів з весною та пропоную декілька романів з фонду

 • Остін, ДжейнГордість і упередження

Письменниця представляє читачеві типову картину XIX століття, коли прекрасні дівчата мріють про маєток у мальовничій долині, щасливе заміжжя та безтурботне життя в достатку. Читаючи книгу, ви будете бачити всі недоліки та переваги головних героїв. До деяких з них ви будете відчувати безмежну повагу, а деякі навпаки – будуть викликати у вас нестримне роздратування. Варто зазначити, що роман не тільки про кохання та шлюб, а й про те, як важливо слухати своє серце, а не судити людину за чужими думками.

«Гордість і упередження» – чудова книга! В жодному разі це не жіночий і тим більше не любовний роман, як може здатись з анотації. Ця книга набагато ширша і глибша, тож читайте. Родзинкою роману є прекрасний гумор, властивий для творів англійської письменниці Джей Остін.
https://www.yakaboo.ua/ua/gordist-ta-uperedzhennja-1804041.html?gclid=EAIaIQobChMIhs_zuqS15wIVwYSyCh1RbwvKEAQYBCABEgIIdvD_BwE

 • Санд, Ж. Консуело 

«Консуело» вважається одним із найкращих творів Жорж Санд.

Його головна героїня — молода дівчина Консуело, сенс життя якої — співати. Окрім музики та співів, для неї нічого не існує. Дія роману відбувається в середині XVIII сторіччя. Історичне тло, на якому розгортаються долі головних героїв — це Венеція з її музичним життям, Чехія з героїчним минулим та солдафонська Прусія. А прототипом Консуело, дівчини з божественим голосом, стала всесвітньо відома французька співачка Поліна Віардо, яка була музою російського письменника Івана Тургенєва.

 • Бронте, Емілія.  Грозовий перевал

Єдиний роман Емілі Бронте, який був визнаний у всьому світі, як головна романтична книга усіх часів. Але це не історія кохання Ромео і Джульєтти, це історія помсти. Хіткліфф – головний герой роману, одержимий Кетрін, він озлоблений і мстивий, помста його поширюється не тільки на тих, хто, як він вважає, зруйнував його життя, а й на їхніх дітей. "Грозовий перевал" – золота класика світової літератури, роман потужний, пристрасний, трагічний, що перевернув свого часу уявлення про романтичну прозу.

https://starylev.com.ua/news/top-10-knyg-pro-kohannya

 • БронтеШарлотта. Джен Ейр

Ця книга, в першу чергу, про силу волі та характер, а також про протистояння жорстокому світу та боротьбу з будь-якими негараздами. Не у кожного чоловіка знайдеться стільки мужності, як у головної героїні цього роману. Шарлота Бронте на прикладі своєї Джейн показує, що для жінки важливо вийти заміж за покликом серця, а не з примусу. Своїм романом письменниця кидає виклик патріархату і показує, що жінки можуть бути самостійними. Але головне, що цей твір несе в собі те, чого так не вистачає в сучасному світі – чистоту та щирість людських емоцій.

 • Дюма, А. (син). Дама з камеліями 

«Дама з камеліями» — роман, що став основою опери «Травіата». Він — про любов паризької куртизанки Маргарити Готьє до молодого й романтичного Армана Дюваля. Закохані живуть в ідилії, аж поки Арман не дізнається, що звикла до розкоші Маргарита таємно продає своє майно, щоби розплатитися з боргами. Прототипом Маргарити Готьє була кохана Дюма Марі Дюплессі, яка у 23 роки померла від туберкульозу. Через хворобу сильні запахи були їй нестерпні; аромат троянд або гіацинтів викликав запаморочення, тому вона любила камелії, які майже не пахнуть.

 • ФіцджеральдФренсіс Скотт. Великий Гетсбі

Цей роман привертає увагу описом проникливої, щирої трагедії, яку переживає чоловік. Автор наочно показав, що навіть дуже заможні люди можуть залишатися ніжними та трохи наївними, що їм також хочеться відчувати справжні почуття, кохати навзаєм. Проте таких чоловіків, зазвичай, оточують пустотливі жінки.

Головний герой пройшов величезний шлях, аби досягти того, що він має. Але чи зуміє він подолати свої почуття до дівчини, всередині якої порожньо?

https://book24.ua/ua/product/velikiy-getsbi_19/

 • Толстой, Лев. Анна Кареніна

Мабуть, найвідоміший у світовій літературі роман про кохання.

У світі, де сильні традиції, де правлять забобони і непохитні стереотипи, де почуття прийнято тримати під контролем, біда тому, хто насмілиться послухатися свого серця. Адже серце не знає правил, а результат може виявитися зовсім непередбачуваним.

Найбільша історія неможливого кохання, яке руйнує звичні уявлення про стосунки чоловіка і жінки, розкривається на сторінках "Анни Кареніної". Роман багаторазово екранізований, роль Анни Кареніної зіграли Грета Гарбо, Вів'єн Лі і Софі Марсо, - улюблені актриси мільйонів. Але тільки прочитавши оригінал, ви зможете самі вирішити, чи схожа бунтарка Анна хоча б на одну з них...

 • Лоуренс, Девід Герберт. Коханець леді Чаттерлі

«Коханець леді Чаттерлі» — це класика XX століття. Із цього роману розпочалася європейська еротична література. Це поетична розповідь про чисте й пристрасне кохання, про пошук справжньої гармонії стосунків між чоловіком та жінкою, що стають сенсом їхнього буття. У центрі роману класичний любовний трикутник: молода красива дружина, законний чоловік і похмурий лісник.

Сучасники сприйняли роман як виклик, тож у 1928 році його заборонили. Заборона діяла аж до 1960 року. Її зняли в результаті гучного судового процесу, після чого твір повністю реабілітували.

 •  Ремарк, Е.-М. Тріумфальна арка

Час для народження не обирають. Життя героїв Ремарка, як і його самого, припало на лихоліття. Війна, що ламає долі, втрата ілюзій, еміграція, хисткість і безнадія… Але, незважаючи на будь-які випробування, люди не втрачали ані мужності, ані внутрішньої сили. Вони спроможні на самопожертву, справжню дружбу та велике кохання.

…Зима 1939-го. Лікар Равік, біженець із нацистської Німеччини, знаходить притулок у Парижі. Його порожнє й похмуре життя змінює зустріч із Джоан… Він може вберегтися від поліції, але не спроможний сховатися від великого кохання. У цього раптового почуття немає майбутнього, але чи важливо це, коли світ на порозі війни?

 •  РемаркЕ.-М. Три товариші

Один з найвідоміших творів Ремарка, написаний у 1936 р., є дуже популярним і до сьогодення. Війна обпекла душі людей, і рани ще не загоїлись. Але все можна подолати, коли поруч є два товариші та кохана. Найвідоміший твір Ремарка – мабуть, найкрасивіша історія людських почуттів.

 •  Стіл, Даніела. Дарунки

Колись Пол Паркер проміняв свою дружину Вероніку на багату молоду француженку. Він так вирішив. І цей крок, здається, змінив не тільки його власне життя… Після тривалої важкої хвороби він зібрав всю свою родину, щоб оголосити останню волю й сказати важливі слова дітям. Кожному з них — трьом донькам і єдиному сину — він приготував особливі дарунки, які в майбутньому мають допомогти їм досягти щастя. Але найбільший сюрприз він приготував для своєї колишньої дружини Вероніки…
Захоплива і вкрай зворушлива історія про те, як останнє бажання чоловіка виправити помилки змінило долі його рідних.

 •  Нотомб, Амелі. Токійська наречена

Амелі приїздить у Японію, щоб пізнати культуру цієї країни та вивчити японську мову. Рінрі — японець, студент факультету французької філології. Вони обоє — немов люди із різних світів, але Рінрі закохується в цю дивну дівчину, таку близьку й далеку водночас. Амелі має мрію: зійти на Фудзіяму і зустріти на вершині цієї гори перші промені ранкової зорі. Лише так вона зможе глибше пізнати Японію і краще зрозуміти себе. Мрія Рінрі — одружитися з Амелі. Кожен із них іде до своєї мети, досягаючи власних вершин і пізнаючи себе, і врешті віднаходить щось більше, ніж кохання.

https://www.bookclub.ua/ukr/catalog/books/love/product.html?id=50994

 •  Голон, Анн и Серж. Анжеліка

Анжеліка не може не сподобатись. Вона рішуча, каже що думає, завжди готова йти за коханим куди завгодно і пережити будь-які труднощі. Красива історія кохання. Любов Анжеліки і Жоффрея пережила і щасливі моменти, і дуже сумні. Страждань було чимало. Інтриги, змови, поринаєш в атмосферу Франції 17 століття. У першому романі «Анжеліка, маркіза янголів» ми бачимо маленьку дівчинку, яка скоро стане тією самою Анжелікою, здатною хвилювати чоловічі серця. Якщо вам подобаються історичні пригоди і навіть якщо ви з прохолодою ставитеся до любовних романів читайте, не пошкодуєте!

https://fantlab.ru/work344406