0501

Шановні користувачі! Ось і зустрілись ми в Новому році!

Для продовження відчуття свят пропоную вам переглянути гороскоп за знаками зодіаку який розповість, що на вас чекає у січні 2022 р.

2022 рік для Овнів

Овни, для вас січень пройде дуже розмірено, не поспішаючи: ви доїдатимете новорічні салати разом з близькими й радітиме кожному моменту життя. Пориньте у цю атмосферу, адже останнім часом вам так не вистачало! Проведіть місяць весело!

2022 рік для Тельців

Для Тельців січень буде місяцем кохання та вирішення всіх пов'язаних з цим проблем: на вас чекає або нова і чудова романтична історія, або вирішення всіх негод з партнером. Будьте певні: ваш союз цього місяця буде неймовірно міцним і нічого його не зруйнує.

2022 рік для Близнюків

Близнюки, пристебніть ремені, адже на вас чекає місяць пригод! Ваше життя може кардинально помінятися цього місяця: нова робота, нове коло спілкування і можливо навіть нове місце проживання! Більш того, результатом змін ви будете задоволені. Тільки дочекайтесь!

2022 рік для Раків

Ракам січень прогнозує хороший фінансовий стан, навіть попри те, що у січні багато вихідних та, ймовірно, відпусток. Перший місяць 2022 року нагородить вас новими успішними проєктами та неймовірним кар'єрним зльотом!

2022 рік для Львів

У Львів січень складеться не так, як планувалося. Можливі різкі зміни планів або скасування далеких поїздок або важливих зустрічей. Однак не варто впадати у відчай: перший місяць року послужить вам затишшям перед бурею.

2022 рік для Дів

Діви, у січні на вас чекає поліпшення вашого здоров'я та здоров'я ваших близьких. Нарешті можуть розв'язатись ті проблеми, які супроводжували вас кілька місяців або навіть років. Підуть головні болі та болі в суглобах, якщо такі були. Проте все одно варто не забувати про важливість регулярних оглядів.

2022 рік для Терезів

Терезам січень прогнозує хорошу фортуну: ви ніби виграєте джекпот! У другому місяці зими не варто боятися участі у різноманітних конкурсах, розіграшах та вікторинах, оскільки ваша інтуїція буде на найвищому рівні.

2022 рік для Скорпіонів

Для Скорпіонів січень буде важким місяцем у сфері комунікації. Можливо, у вас відбудуться колосальні зміни й ви припините спілкування з тими, з ким навіть не підозрювали. Перший місяць 2022 послужить для вас гарною мотивацією, щоб переглянути свої цінності та проаналізувати оточення.

2022 рік для Стрільців

Стрільці, на вас чекають подорожі: всі заплановані поїздки у січні у вас пройдуть чудово. Також можливі спонтанні польоти за кордон. Якщо ви в січні придбаєте квитки в будь-яку точку світу на місяць, ця подорож стане незабутньою.

2022 рік для Козерогів

Козерогам цього місяця варто бути обережними зі своїми словами та діями, адже Всесвіт буде не на вашому боці. Не варто ризикувати, лаятися з близькими та робити необдумані вчинки, інакше щось може піти не за планом.

2022 рік для Водоліїв

Водоліям слід бути максимально економними, тому що в січні на вас можуть очікувати фінансові труднощі. Однак вони тимчасові: у випадку, якщо ви здійснюватимете виключно раціональні покупки у другому місяці зими, то вже в лютому на вас чекає колосальне поліпшення ситуації.

2022 рік для Риб

У Риб у січні буде відмінний настрій, тому що цього місяця ви знайдете собі багато прекрасних людей: може додатися в колі спілкування або зміна колективу. Також ви покращите стосунки вже з чинним колективом та давніми друзями.


За сайтом : https://1plus1.ua/novyny/goroskop-na-sicen-2022-so-cekae-na-kozen-znak-zodiaku-v-persomu-misaci-novogo-roku


А ми завжди чекаємо старих та нових читачів, шанувальників художньої літератури в друкованому вигляді в ауд.167, новий корпус, 1-й поверх. Книги й журнали на будь-який смак, безкоштовно й на зручний для вас термін! Тел. 2-06