Авторизація
- Головна
- Авторизація
Авторизація
Години роботи
Відділ комплектування (ауд. 265)
- — Пн-Чт 7.45 - 16.45,
— Пт 7.45 - 15.30. - перерва 12.00 - 12.45.
Відділ наукової обробки літератури та организації каталогів (ауд.269)
- — Пн-Чт 7.45 - 16.45,
— Пт 7.45 - 15.30. - перерва 12.00 - 12.45.
Інформаційно-бібліографічний відділ (ауд. 263)
- — Пн-Чт 9.00 - 16.45,
— Пт 9.00 - 15.30. - перерва 11.15 - 12.00.
Відділ бібліотечно-інформаційних технологій (ауд. 166)
- — Пн-Чт 9.00 - 16.45,
— Пт 9.00 - 15.30. - перерва 11.15 - 12.00.
Відділ обслуговування навчальною літературою:
- Студенти 1-3 курсів (ауд. 1407)
— Пн-Пт 9.00 - 17.00,
— Сб 9.00 - 15.00. - Студенти 4-6 курсів (ауд. 160)
— Пн-Пт 9.00 - 17.00,
— Сб 9.00 - 15.00. - Читальний зал (ауд. 1405)
— Пн-Пт 9.00 - 17.00,
— Сб 9.00 - 15.00.
Відділ обслуговування науковою літературою:
- абонемент науково-технічної (ауд. 266) та іноземної (ауд. 266-а) літератури
— Пн-Пт 9.00 - 16.45. - читальний зал наукової літератури (ауд. 262)
— Пн-Пт 9.00 - 17.00,
— Сб 9.00 - 15.00. - медіа-зал (ауд. 262)
— Пн-Пт 9.00 - 17.00.
Відділ обслуговування гуманітарною та економічною літературою (ауд.167)
- — Пн-Чт 9.00 - 16.45,
— Пт 9.00 - 15.30. - перерва 11.15 - 12.00.
Нові надходження









Дашвар Л. /
Дашвар Л.
#Галябезголови: роман/ Люко Дашвар. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 400 с.
Благими намірами вимощений шлях до пекла. Галя сповна відчула сенс цього вислову. Її життя перевернулося лише через те, що вона прагнула допомогти іншій людині. Дівчина втратила все: роботу, чоловіка, друзів, віру в людей. Та що, як усе найбільш значуще і неймовірне відбувається з нами саме тоді, коли ми намагаємося видряпатися з пекла? Це непросто, бо людина по-справжньому втрачає голову лише від двох речей: від страху і від кохання. Однак що робити, коли тебе одночасно накривають і страх, і кохання?...
Понад 500 тисяч примірників книжок Люко Дашвар уже знайшли своїх читачів. Авторка пише гостро й проникливо, психологічно і чуйно, що торкається струн душі кожного. Неможливо не співчувати героям, так само як неможливо не звернути увагу на болючі і неоднозначні проблеми, які порушує письменниця.

М. М. Біляєв........ О. В. Берлов /
Математичне моделювання в задачах оцінки ризику на потенційно небезпечних об’єктах: монографія/ М. М. Біляєв, І. В. Калашніков, В. в. Біляєва, В. А. Козачина, О. В. Берлов. – Дніпро: Журфонд, 2021. – 270 с.
У монографії висвітлено сучасні математичні моделі оцінювання ризику токсичного або термічного ураження працівників у випадку надзвичайних ситуацій на хімічно небезпечних об’єктах. Розглянуто методи мінімізації ризику ураження працівників при екстремальних ситуаціях на підприємствах. Розглянуто технологію побудови багатофакторних CFD моделей, що дозволяють оперативно визначати зони хімічного та теплового забруднення.
Для студентів, аспірантів, наукових працівників, які спеціалізуються в галузі екологічної безпеки, захисту довкілля, охорони праці, обчислювальної гідроаеродинаміки.

В. М. Самсонкін.......О. Г. Юрченко /
Інжиніринг криз та ризиків транспортних послуг: колективная монографія/ В. М. Самсонкін, І. В. Ніколаєнко, Ю. В. Булгакова, Р. В. Вернигора, О. В. Галан, О. М. Гненний, О. А. Горецький, В. Л. Горобець, Є. Б. Демченко, А. С. Дорош, В. К. Мироненко, А. М. Окороков, О. І. Саблін, М. В. Хара, Н. С. Чернова, Р. С. Щербина, О. Г. Юрченко; за ред. В. М. Самсонкіна та І. В. Ніколаєнко. – Київ: Талком, 2021. – 312 с.
У монографії представлені матеріали науково-практичних досліджень в рамках міжнародного проекту програми Європейського союзу Erasmus+ «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг» (CRENG).
Розглядаються питання впливу кризових ситуацій на роботу транспортних підприємств та шляхи підвищення ефективності функціонування транспортно-логістичних систем в умовах криз та ризиків.
Видання призначене для науково-педагогічних працівників, аспірантів і здобувачів вищої освіти, а також керівників та фахівців промислових підприємств та бізнес – структур, які цікавляться сучасним станом і перспективою розвитку наукових досліджень.

Київський Атеней /
Київський Атеней: мистецький Київ XVII – XVIII століть – Київ: Родовид, 2015. – 672 с.
У книзі подано творчість київських письменників, живописців, графіків та будівничих XVII – XVIII століть, які свідчать, що Київ, або Київський Атеней, як його називали тоді, був одним із визначних мистецьких центрів Європи, що творив, натхнений Києво-Могилянською академією та Києво-Печерською лаврою з її друкарнею, де працювали літератори, художники та вчені в союзі з духовенством та козацькою і шляхетською елітами. Видання присвячене 400-річчю Києво-Могилянської академії, заснованої 1615 року.
… Слово «Атеней» походить од назви храму богині Атени в столиці Стародавньої Греції Атенах (Афінах) – це була дочка Зевса, богиня наук та мистецтва. У храмі ж Атени вчені й поети збиралися, щоб почитати свої твори. Так само словом «Атеней» називалася вища школа в Атенах, потім в Римі, а за новіших часів і в інших європейських містах. Відтак ця назва здобула ширшого значення й стала позначкою культурного осередку, тобто так називалися різні літературні та мистецькі зібрання й товариства, зокрема при учбових закладах; у нові часи цим іменем часто називали літературні збірники та журнали…

Лемко Ілько /
Лемко Ілько
Легенди старого Львова. – Львів: «Апріорі», 2008.- 176 с.: іл..
В книзі зібрані найцікавіші львівські легенди, перекази, бувальщини за мотивами телепрограми «Легенди старого Львова» на ТРК «Люкс», яка виборола звання найкращої телепрограми України 2004 року і одержала Національну премію «Телетріумф».
Місто творять його історії, історії людей – славетних постатей і відомих лише на своїй вулиці ремісників чи крамарів. Історії кам’яниць – величних будівель, спроектованих знаними архітекторами, які залишаються для наступних поколінь і мало примітних одноповерхових хатинок на мальовничих околицях.

Міченер, Джеймс А. /
Міченер, Джеймс А.
Сайонара. Роман/ Пер. з англ.. Я. Машико. – Харків: Вид-во «Ранок»: Фабула, 2018. – 288 с. – (Серія «Світовий бестселер»).
Друга світова війна позаду. Колишні вороги – Сполучені Штати і Японія – намагаються шукати шляхи співпраці, але спогади ще надто свіжі й болючі. Чи зможуть американський військовий пілот – ветеран війни, і японська дівчина, яка втратила батька й брата, знайти спільну мову? Чи такими вже непереборними є національні відмінності і різниця культур? Чи може кохання подолати пам’ять про втрати і минулу ворожнечу? Чи витримає воно тиск забобонів і загального осуду?
Однойменний фільм за мотивами роману з Марлоном Брандо і Мііко Тако у головних ролях висувався на кіно премію «Оскар» у десяти номінаціях і у 1958 року отримав чотири золоті статуетки.
…Ви коли-небудь були у солдатських наметах вночі? – відповів Келлі. – Чоловіки, дружини яких зараз у Штатах, розмовляють про брекети своїх молодшеньких, про танці в кантрі-клубах в про те, який саме автомобіль придбали їхні дружини. А чоловіки з японськими дружинами говорять лише про одне. Які чудові у них дружини. Вони закохані. Все так просто…

Бут С. /
Бут С.
Листи з того світу: роман/ Сергій Бут. – Харків: Книжковий «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 304 с.
Личаківський цвинтар. Скорботний кам’яний янгол склав долоні в молитві… Мабуть, він змусив Андрія заглянути в цій старий склеп. А ще привернули увагу дати життя та смерті. Двоє немовлят… Що з ними трапилося? На порозі гробів ця Андрій знаходить дивну бляшану коробку, а в ній – пожовклий від часу лист. Ця можливість зазирнути в минуле – наче вісточка зі світу померлих… Із листа Андрій дізнається про злочин, який було скоєно півстоліття тому, і вирішує довідатися правду. Він має розгадати цю загадку! Але куди заведе його лабіринт таємниць, страхів і потрясінь?..
Сергій Бут – сучасний український письменник, двічі дипломант престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Популярність здобув після виходу дебютного роману «Листи з того світу»
…Я йшов униз по алеї, вимощеній червоною бруківкою, залитий світлом ліхтарів, а зусібіч на мене дивилися очі кам’яних янголів і увіковічених у скульптурі відомих людей, похованих на цьому некрополі за видатні заслуги. Усе це до певної міри нагадувало церемонію вручення «Оскара»: ти йдеш червоною доріжкою, сповитий світлом софітів і прожекторів, а публіка оваціями звеличує тебе. Різниця полягає лише в тому, що мені ніхто не плескав, не драв горло, вигукуючи моє ім’я, і не влаштовував істерик щодо моєї персони. Мої «шанувальники» мовчали і не рухалися…

Том Генкс /
Том Генкс
Історії, наклацані на друкарській машинці: оповідання/ Том Генкс; переклад з англ.. Назара Агаджаняна. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 440 с.
Том Генкс – зірковий голлівудський актор, володар двох «Оскарів», а віднедавна ще й чудовий письменник. Збірка «Історії, наклацані на друкарській машинці» складається з сімнадцяти оповідань, які відкривають читачеві різну Америку і різну американскість. Якісь оповідання змусять реготати до сліз, якісь розчулять і здивують. Герої Генкса вирушають на Місяць на саморобній ракеті, насолоджуються славою у Парижі під час промотору блокбастера, намагаються втілити мрії у Нью-Йорку, грають у боулінг і займаються серфінгом. З 70-х років минулого століття Том Генкс колекціонує друкарські машинки (у колекції актора уже понад сотня вантажних машинок), тож у кожному з оповідань є цікаві епізоди, пов’язані з ними.
Генксовому стилю притаманні кінематографічність, вишукана простота, влучність метафор та увага до деталей. Його акторську гру цінують за чесність та чуттєвість, ці риси Том Генкс привносить і в свої художні твори.
«Виявляється, Том Генкс також мудрий і веселий письменник з безкінечно дивовижним розумом. Чорт забирай»
Стів Мартін
«Зачекайте-но, Том Генкс теж може писати? Смішні, зворушливі, майстерні та несподівані оповідання? Це просто чудесно»
Карл Гаясен
«Оповідання в «Історіях, наклацаних на друкарській машинці» дуже різні: від веселих до глибоко зворушливих. Їхня дія відбувається у різний час, у різних місцях, вони різні стилістично, але всі виражають радість від письменства»
Стівен Фрай
Чи знаєте ви...?
- Що читати під час війни? 13.06.2022
- 1 червня – Міжнародний День захисту дітей 01.06.2022
- Знакові твори українською мовою 23.05.2022
- Всесвітній день вишиванки 19.05.2022