Колесникова Тетяна Олександрівна,
директор науково-технічної бібліотеки
Дніпровського національного університету
залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна,
кандидат наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник

Наші шановні читачі, друзі та партнери, наставники та учні, волонтери та спонсори!
Наша бібліотека гостинно розкриває перед Вами двері у безбережний світ інформації та знань. Ми запрошуємо Вас скористатися (реально чи віртуально) унікальними колекціями книг, періодики, нормативно-технічної та спеціальних видів літератури; тематично орієнтованими електронними базами даних та інформаційно-пошуковими системами; широким спектром бібліотечно-інформаційних послуг і послуг із публікаційної діяльності. Ми пропонуємо Вам толерантні майданчики для дискусій і презентацій творчих проектів, Wi/Fi-зону на всій території бібліотеки, медіа-зал для навчання основам інформаційної культури та експериментальну лабораторію в галузі соціальних комунікацій…
Місія науково-технічної бібліотеки – максимально ефективне, комфортне та якісне задоволення інформаційних потреб університетських спільнот у навчанні, наукових дослідженнях, педагогічній та адміністративній практиці.
Стратегічна мета науково-технічної бібліотеки – бути центром інтегрованого інформаційного забезпечення навчального та наукового процесів, а також культурологічної діяльності університету.
Головна характерна особливість діяльності бібліотеки – це визначення інтелектуальних інформаційних технологій стратегічним вектором її функціонування, ідеологемою її розвитку та неодмінною умовою існування.
Дані принципи розвитку та діяльності сприяли створенню інноваційної моделі університетської бібліотеки – «Бібліотека – інформаційний інтелект-центр», яка забезпечує створення можливостей рівного доступу користувачів до документів, інформації та знань з метою підвищення ефективності діяльності ДНУЗТ із підготовки високоінтелектуальних фахівців і проведенню якісних наукових досліджень.
Інноваційна бібліотека нашого університету сформувала нову філософію, яка осмислює (враховуючи все більшу віртуалізацію спілкування з читачами) концепцію вільного доступу до інформації як системі розподілених інформаційних ресурсів на основі мережевих технологій.

Пізнавайте світ, спілкуйтеся, вчіться, творіть разом з бібліотекою!

Контактна інформація: 

тел. +38 (056) 371-51-05 

e-mail: lib@b.diit.edu.ua; chief.library@gmail.com

ORCID:  0000-0002-4603-4375

ResearcherID:  C-7032-2016

Scopus Author ID:  57214448146 

Профіль у Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=p1TCpQkAAAAJ&hl=uk