Положенння, порядки, рекомендації, поради... 

Сайти, за допомогою яких можна самостійно перевірити свою роботу на плагіат:

  • Advego Plagiatus  - Одна з кращих і найшвидших програм для перевірки будь-яких текстів на унікальність. Перевіряє уривки текстів до 10 000 символів безкоштовно. Понад 10 000 символів — перевірка платна. Також перевіряється орфографія та робиться seo-аналіз тексту.
  • Сontent-watch  - Сервіс розраховує загальну унікальність тексту у відсотках, а також унікальність щодо кожної знайденої сторінки зі збігами. Є можливість подивитися, які частини тексту були знайдені на кожній з проаналізованих сторінок. До обмежень відноситься довжина тексту до 3000 символів (розширюється до 10.000 символів після реєстрації), до 5 запитів в день на одного користувача (20 після реєстрації).
  • Etxt Antiplagiat  - Аналог Advego Plagiatus, перевірка тексту триває довше, але перевіряється він ретельніше. Реєструватися для перевірки на сайті не потрібно. На основі запропонованих варіантів підраховується загальна унікальність тексту у відсотках, а також унікальність щодо кожної знайденої сторінки зі збігами.
  • Plagiarisma  - Програма перевірки тексту на запозичення. Дуже важливою перевагою є те, що ресурс підтримує понад 190 мов. Сервіс безкоштовний.
  • Unicheck (за договором з установою)  - Онлайн-сервіс перевірки тексту на присутність запозичень з відкритих джерел та мережі Інтернет. Сервіс перевіряє doc, docx, rtf, txt, odt, html, zip, rar, .xls, pdf формати. Програма має широке коло інструментів та зрозумілий інтерфейс.