Вимоги до розміщення кваліфікаційних випускних робіт здобувачів вищої освіти в університетському репозитарії eaDNURT

Кодекс академічної доброчесності УДУНТ

Корисні поради про користування Unicheck

Лист та Аналітична записка МОН № 1/9-263 від 20.05.20 року «До питання уникнення проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності»

Наказ № 21 від 28.07.20 року «Про наповнення університетського репозитарію eaDNURT кваліфікаційними випускними роботами»

Порядок перевірки випускних кваліфікаційних робіт

Про організаційні аспекти перевірки магістерських робіт на плагіат

Як рецензувати дипломну роботу?

Підсумки вебінарів UnicheckСайти, за допомогою яких можна самостійно перевірити свою роботу на плагіат:

1) Advego Plagiatus

Одна з кращих і найшвидших програм для перевірки будь-яких текстів на унікальність. Перевіряє уривки текстів до 10 000 символів безкоштовно. Понад 10 000 символів — перевірка платна. Також перевіряється орфографія та робиться seo-аналіз тексту.

https://advego.com/antiplagiat/

2) Сontent-watch

Сервіс розраховує загальну унікальність тексту у відсотках, а також унікальність щодо кожної знайденої сторінки зі збігами. Є можливість подивитися, які частини тексту були знайдені на кожній з проаналізованих сторінок. До обмежень відноситься довжина тексту до 3000 символів (розширюється до 10.000 символів після реєстрації); до 5 запитів в день на одного користувача (20 після реєстрації).

https://content-watch.ru/text/

3) Etxt Antiplagiat 

Аналог Advego Plagiatus, перевірка тексту триває довше, але перевіряється він ретельніше. Реєструватися для перевірки на сайті не потрібно. На основі запропонованих варіантів підраховується загальна унікальність тексту у відсотках, а також унікальність щодо кожної знайденої сторінки зі збігами. 

https://www.etxt.ru/antiplagiat/

4) Plagiarisma

Програма перевірки тексту на запозичення. Дуже важливою перевагою є те, що ресурс підтримує понад 190 мов. Сервіс безкоштовний.

http://plagiarisma.net/

5) Unicheck (за договором з установою)

Онлайн-сервіс перевірки тексту на присутність запозичень з відкритих джерел та мережі Інтернет. Сервіс перевіряє doc, docx, rtf, txt, odt, html, zip, rar, .xls, pdf формати. Програма має широке коло інструментів та зрозумілий інтерфейс.

https://unicheck.com/uk-ua