Науковою бібліотекою розроблено та запущено в експлуатацію інформаційно-аналітичну систему "Публікаційний профіль університетської науки” (на сайті – “БД Публікацій УДУНТ", https://library.ust.edu.ua/uk/authorization Інформаційно-аналітична система дозволяє вченим нашого університету дізнатися наступну інформацію:

  • власний науковий профіль вченого з можливостями перегляду наукових публікацій, зареєстрованих в бібліотеці, починаючи з 2013 року, із фільтрацією по рокам видання та навчальним рокам;
  • відображення кількості наукових публікацій та індекс Гірша в БД: Scopus, Web of Sciense, Google Scholar (працює в тестовому режимі);
  • дані по науковим публікаціям університету, зареєстрованим в бібліотеці, починаючи з 2013 року, з такими можливостями пошуку:
    за бібліографічним описом, ім’ям та прізвищем автора, навчальним роком, роком видання, Google Scholar ID, Scopus ID, Web of Science ID, ORCID.

Для користування БД Публікацій УДУНТ обв'язково необхідна реєстрація на сайті бібліотеки (інструкція).

Для перегляду власних наукових публікацій (рис. 1) – необхідно у меню читача натиснути «Науковий профіль» (рис. 2). Для перегляду інформації по університету – потрібно натиснути «Наукові публікації УДУНТ».


Рисунок 1 – Перехід до профілю вченого


На рис. 2 показаний науковий профіль вченого з  можливостями перегляду наукових публікацій зареєстрованих в бібліотеці, із фільтрацією по рокам видання та навчальним рокам, а також відображення кількості наукових публікацій та індекс Гірша в БД Scopus, Web of Sciense, Google Scholar (працює в тестовому режимі). 

Також для прив'язки наукового профіля до вашого облікового запису необхідно відправити на електрону пошту запит: [email protected] або [email protected]. Для доступу до загального пошуку по публікаціям вчених всього унверситету в БД Публікацій УДУНТ необхідна лише реєстрація на сайті.

Рисунок 2 – Науковий профіль вченого


На рис. 3 показана форма пошуку наукових публікацій з такими можливостями:

  • за бібліографічним описом, ім’ям та прізвищем автора, навчальним роком, роком видання, Google Scholar ID, Scopus ID, Web of Science ID, ORCID. 

Всі поля, окрім навчального року, та року видання – працюють за частковим або повним збігом не залежно від введеного регістру. 

Рисунок 3 – Форма пошуку профілю вченого


На рис. 4 показані результати пошуку, які складаються з облікового номеру публікації, бібліографічного опису, та авторів публікації.

Рисунок 4 – Результати пошуку профілю вченого